Избери направление

Thursday, 11 August 2022

София - Серес

от / до Продължителност цена на билет Общо
10:00
София
14:00
Серес
4 часа 0 минути
35 лв 0 лв  0.00€ 
12:30
София
16:25
Серес
3 часа 55 минути
35 лв 0 лв  0.00€ 
17:00
София
21:30
Серес
4 часа 30 минути
35 лв 0 лв  0.00€ 

Количка

Направете търсене, изберете пътувания и ги добавете в количката, за да можете да закупите билет.

купи
автобусът потегля от
Автогара Сердика офис 104. (Мария Луиза 102)
най-близък офис
Автогара Сердика офис 104. (Мария Луиза 102)

+359 892 207 339


+359 892 207 338


+359 2 9950298