Hat seçiniz

Thursday, 11 August 2022

Sofia - Ceres

Nereden / Nereye Devamlılık Bilet fiyatı Toplam
10:00
Sofia
14:00
Ceres
4 Saat 0 Dakika
35 Leva 0 Leva  0.00**g:EUR** 
12:30
Sofia
16:25
Ceres
3 Saat 55 Dakika
35 Leva 0 Leva  0.00**g:EUR** 
17:00
Sofia
21:30
Ceres
4 Saat 30 Dakika
35 Leva 0 Leva  0.00**g:EUR** 

El arabası

Seyahatleri arayın, seçin ve bunları sepetinize ekleyin, böylece bir bilet satın alabilirsiniz.

Al
Otobüsün kalkış noktası
Central Bus Station "Serdika" desk 104, bld. Maria Luiza 102
En yakin yazane
Central Bus Station "Serdika" desk 104, bld. Maria Luiza 102

+359 892 207 339


+359 892 207 338


+359 2 9950298